Краще робити новини, ніж розповідати про них

 

Уїнстон Черчілль

 

Готуємося до "Джури"!

13.10.2021

 

Навчаємо та навчаємося: підготовка керівників роїв для проведення військово-патріотичної гри "Джура (Сокіл)"! Два дні користі!

 

 

 

 

 

Уроки доброти

04.10.2021

 

Наша щорічна традиція - проведення уроків доброти! Тепер наші діти знають, що означає бути відповідальним господарем!

 


 

 

 

Уроки природи

01.10.2021

 

Практичне заняття на уроках природи для 5-А та 5-Б класу!

 

Наші уроки цікаві та корисні!

 

 

 

 

 

 

До Всеукраїнського дня Бібліотек

30.09.2021

 

 

 

 

 

Національний урок пам'яті

29.09.2021

 

Національний урок пам'яті до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру. Ми пам'ятаємо та прагнемо зберегти мир, донести гуманістичні цінності, які стануть запорукою неповторення геноцидів у майбутньому!

 

 

 

 

 

 

День Миру

21.09.2021

 

Уроки до дня миру! Нехай наше небо завжди буде чисте та світле!

 

 

 

 

 

 

Кібершкола майбутнього

20.09.2021

 

До нас завітали гості з міжнародної кібершколи майбутнього KIBERone!


Корисна бесіда про безпеку в інтернеті, про спілкування з незнайомцями та урок створення анімаційних історій - наша інформатика завжди цікава!

 

 

 

 

 

 

Підсумки конкурсу "Колосок"

 

Як завжди багато переможців конкурсу "Колосок"!

 

 

 

 

 

З днем народження, Дніпро!

14.09.2021

 

 

 

 

 

Олімпійський тиждень

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шкільний офіцер поліції

 

Ініціатива «Шкільний офіцер поліції» існує вже 2 роки. Проект запустили, як пілотний. Дніпро – одне з перших міст, в яких запрацювало нововведення.

 

Правоохоронці відвідують школи, проводять з учнями уроки на різноманітні теми: від правил дорожнього руху до вирішення конфліктних ситуацій.

 

Заняття є профілактикою підліткової та дитячої злочинності.

 

На період карантину шкільні офіцери поліції продовжують підтримувати зв’язок із громадою в режимі онлайн. Наразі у Дніпрі працює 12 шкільних офіцерів поліції. За 2 роки вони провели понад 7,5 тисяч лекцій.


На цьому тижні шкільний офіцер поліції Ляшенко Тетяна Володимирівна завітала до учнів 5А, 7А, 8А, 9А класів.


Офіцер поліції розкрила теми "Що таке булінг. Як запобігти його проявам", "Самозахист для підлітка", "Профілактика тютюнопаління".

 

 

 

 

 

 

Весела подорож учнів 9-А класу

Проминуло літо непомітно!

 

Весела подорож учнів 9-А класу.

 

Ми готові до нових звершень та досягнень!

 

 

 

 

 

День Грамотності

Міжнародний день грамотності – свято, що відзначається щорічно 8 вересня та символізує досягнення усього людства. Міжнародний день грамотності – один з міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об’єднаних Націй 8 вересня.

Грамотність – свято для людства, яке досягло вражаючого прогресу в цій галузі, довівши кількість грамотних людей у світі до чотирьох мільярдів. Однак грамотність для всіх – дітей, молоді та дорослих – ще не до кінця досягнута мета. Боротьба з неписьменністю як і раніше залишається завданням величезного масштабу і складності. Незважаючи на помітні успіхи багатьох країн, більше 860 мільйонів дорослих залишаються неписьменними, а більше 100 мільйонів дітей не ходять до школи.

«Шляхів до мовної досконалості безліч. Але всі вони починаються з любові до рідної мови, до майстерного бажання володіти нею і відчуття власної відповідальності за рідну мову».

 

 

 

 

 

З Днем Знань!

01.09.2021

 

 

Вітаємо вас зі святом 1 вересня!
У цей день ми з радістю відчиняємо двері для своїх учнів, у житті яких настає новий етап у пізнанні навколишнього світу і суспільства.


Сердечно вітаємо вас із початком навчального року, бажаємо всім міцного здоров'я, терпіння, творчих успіхів у всіх ваших справах на благо нашої рідної України!

 

 

Радісний осінній день, наповнений посмішками і квітами, свято для всіх дітей. Вітаємо З Днем знань, з новим навчальним роком! Нехай цей рік принесе безліч нових відкриттів. Нехай кожен день буде яскравим, незабутнім, плідним і наповниться тільки позитивними результатами, новим досвідом і відмінним настроєм.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2018 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №81". Всі права захищені.