Краще робити новини, ніж розповідати про них

 

 

Уїнстон Черчілль

 

Життя йде вперед!

 

Цією доброю новиною ми закриваємо розділ новин 2021-2022 навчального року і найближчим часом розпочнемо новий розділ слідуючого навчального року.

 

Яким він буде, невідомо нікому, але ми завжди раді бачити вас на сторінках нашого проєкта. Маємо надію, що надалі наших читачів тільки прибуде і навіть ті, хто закінчив школу, залишаться з нами.

 

До новин 2021-2022 н.р. ви завжди можете повернутись і переглянути їх в архіві.

 

 

 

 

Зі святом, випускники!

 

 

 

От і прийшов той День, до якого йшли випускники роки навчання – День перших здобутків – отримання свідоцтв про базову та повну загальну середню освіту. Шкільна родина вітає своїх випускників! Сміливих, цілеспрямованих, готових змінювати себе і країну, відповідальних і відкритих до радості світу!

 

Все буде Україна!

 

НЕХАЙ ЗДІЙСНЯТЬСЯ МРІЇ КОЖНОГО!

 

 

 

 

 

УВАГА!

 

 

 

Ви переїхали до Дніпра через воєнну агресію РФ та не знаєте, як перевести дитину у найближчу до місця проживання школу?

 

У нас є два варіанти вирішення питання:

 

- зверніться до контакт-центру за телефонами:

 

(099) 500-71-17

(097) 500-71-17


(вашу заявку передадуть спеціалістам з управління освіти, які вам перетелефонують і нададуть всю необхідну інформацію);


- зверніться безпосередньо до школи, яка найближча до вашого місця проживання у м. Дніпро.

 

Для зарахування до закладу освіти подається заява одного з батьків дитини (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника), копія свідоцтва про народження дитини, документ про освіту або особова справа здобувача освіти.

 

 

УВАГА!

 

ДО УВАГИ ВСІХ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ КЗО «СЗШ№81» ДМР!


15 липня 2022 року о 17.00 відбудуться загальні збори  з проведенням звітування керівника КЗО «СЗШ №81» ДМР колективу про свою роботу та виконання стратегії розвитку закладу за 2020/2021 навчальний рік у форматі ZOOM-конференції.

 

 

Идентификатор конференции: 545 795 0973


Код доступа: 817891011

 

 

Шлях до педагогічної майстерності

Цьогоріч школи міста поповнилися щонайменше трьома тисячами учнів з інших регіонів. Всі вони отримали необхідні знання та атестацію наприкінці навчального року. Випускники готуються до мультипредметного тесту, а вчителі Дніпра вже планують взяти участь у незвичному марафоні.

 

26 травня в "Освітній траєкторії" презентували інноваційний методичний марафон «Шлях до педагогічної майстерності», який планують провести для педагогів міста вже цього літа.

Тетяна Нікіфорова, виконуюча обов’язки директора центру професійного розвитку «Освітня траєкторія» Дніпровської міськради: «Ми пропонуємо нашим вчителям провести літо дуже плідно для того, щоб підвищити їх рівень освіченості. Для того, щоб вони могли самовдосконалюватися як професіонали. Для того, щоб вони оволоділи багатьма інноваційними педагогічними технологіями, інформаційними технологіями, які використовуються в сучасній українській школі».

 

Марафон проводитимуть чотири тижні протягом червня. Його розбили на напрямки – співпраця з вишами, день інтервізії, робота з різними платформами та психологічна допомога.

 

 

 

 

 

Навчальний рік ми закінчуємо дистанційно. Але наші педагоги та учні мають вже достатньо великий досвід проведення дистанційної роботи. Тому всі навчальні плани та програми виконані, учні успішно засвоїли програму, отримали річні оцінки та будуть переведені до наступних класів та випущені зі школи.

 

Зараз викладачі ведуть активну підготовку учнів до складання мультипредметного тесту. І сподіваємось, що наступний навчальний рік зможуть продовжити вже у звичному форматі.

 

 

 

 

 

 

Сайт відновив роботу

Після невеликої перерви, повязаної з технічними проблемами на хостингу, де знаходився наш сайт, ми відновили роботу в повному обсязі. Зараз ми використовуємо хостинг другого провайдера і сподіваємось що більше таких затримок в роботі сайту не буде.

 

Усі розділи сайту працюють у штатному режимі.

 

 

 

 

У разі надзвичайної ситуації

 

 

 

 

 

Згудуємо Небесну сотню

 

Що таке єдність, Боже, скажи?
- Це коли в храмі є вітражі.
Кожен шматочок у ясную днину
Утворює спільну величну картину.
Така й Україна, як вічний вітраж:
Хтось любить її, а для когось - кримнаш.
Хтось плаче як пісня народна лунає,
А інший об прапор свій бруд витирає.
І неважливо, бажаєш чи ні,
Твоя є частина у тім полотні.
Не страшно як сіра, чи занадто яскрава...
Найгірше, коли вона просто ... дірява.

 

Ольга Чумак

 

 

 

 

 

 

 

ФЕСТИВАЛЬ «ДЖУРА (СОКІЛ)–2022»

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО РІЙ ШКОЛИ «БОЙОВІ ЛИСИ» З 9 МІСЦЕМ У ОБЛАСНОМУ ТУРІ ФЕСТИВАЛЮ «ДЖУРА (СОКІЛ)–2022»!

 

 

З 15.06.2022 р. по 23.06.2022 р. відбувся унікальний обласний фестиваль «Джура-2022»! Його унікальність у тому, що він відбувся у онлайн форматі за допомогою сучасних технологій. У режимі зум-конференції кожного дня джури відвідували молитву та руханку, цікаві гутірки, а також брали участь у конкурсах. Конкурси відбувалися на платформі quizizz.com, де питання подаються у вигляді гри.

 

Цікаво, захопливо, пізнавально! Наш рій «Бойові лиси» увійшов в десятку кращих роїв Дніпропетровської області.

 

Дякуємо організаторам за позитив та натхнення!

 

 

 

Наша гордість

 

Навіть в такі тяжкі часи наші діти та батьки активні та мають чимало досягнень в Україні та закордоном. Вони беруть участь у заходах та конкурсах, концертах та змаганнях. Ми пишаємося учасниками нашої шкільної громади! Слава Україні!

 

 

Дон Ганна, учениця 3-Б класу
Учасниця Благодійного турніру з художньої гімнастики «Разом до перемоги»

 

 

Бутхарейт Анна, учениця 9-А класу
Учасниця благодійного концерту до свята Великодня у Болгарії

 

 

Коваленко Ніна, учениця 9-А класу
Підтримує рідну країну біля австрійського парламенту у Відні

 

 

Вероніка Бабенко, учениця 9-Б класу
Представляла нашу країну у складі танцювальної організації Europaballet in Österreich, St. Pölten з номерами «Decrypting», «Подруги», «Rosen Walzer». Щороку St. Pölten є міжнародною сценою молодих балетних талантів з усього світу. Популярний танцювальний майстер-клас із міжнародними інструкторами щороку відвідують танцюристи із 20 країн. Безперечною подією цього тижня є балетна зустріч. Вражаючим феєрверком темпераменту та танцювальної пристрасті учасники демонструють свою майстерність цього вечора.

 

Посилання на відео заходу https://youtu.be/guHbE2ux6Iw

 

 

 

Тульчинська Софія, випускниця школи
Учасниця молодіжного чемпіонату Європи зі скелелазіння, який відбувся у німецькому місті Аугсбург.

 

 

Бугрєєв Іван, учень 9-А класу
Грав на позиції захисника на місцевих змаганнях серед футболістів 2007-2008 року народження у місті Будапешт.

 

 

 

Пасічник Олександра, учениця 3-Б класу
Була запрошена серед українських дітей для привітання футболістів перед матчем між командами «Удінезе» та «Наполі» у місті Удіне, Італія

 

 

 

День Єднання

 

 

 

Сьогодні Всеукраїнський День єднання!

Єднання сердець, спрямувань, вчинків, дій -

Це те, що потрібно у нашому житті.

Єднання, бо ми громадяни однієї держави.

Єднання, бо ми прагнемо і бажаємо кращого нашій Україні.

Єднання, бо лише у єдності наша сила.

З днем єднання, Українці!

Ми діти твої, Україно!

Ми - радість, майбутнє твоє...

Ми хочемо жити у мирі,

Бо мир лише щастя дає!

 

 

Дата

Захід 

Залучені

16.02.2022

Онлайн-класна година: «День єднання»

2-11 класи

16.02.2022

Співочий марафон «В єдності наша сила!»

2-11 класи

16.02.2022

Конкурс малюнків «Дитинство в долонях захисників»

2-8 класи

16.02.2022

Вивішені Державні Прапори

 

 

 

 

 

 

Здорове і корисне харчування

 

 

 

 

 

 

Як вакцинувати дітей віком 12+ проти COVID-19

 

 

 

 

 

В Україні діти від 12 років можуть щепитися від COVID-19 вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech за умови наявності в них усіх обов’язкових рутинних щеплень (згідно з наказом МОЗ №595 від 16.09.2011).

 

Відповідні рекомендації розробила Національна технічна група експертів з імунопрофілактики та ухвалило Міністерство охорони здоров’я своїм наказом від 13.10.2021 №2234.

 

Для того, щоб щепити від коронавірусної хвороби дитину віком від 12 років, необхідно надати довідку форми 063/о (карта профілактичних щеплень), що підтверджує наявність у неї всіх рутинних щеплень згідно з Національним календарем щеплень.

 

Цю довідку можна отримати в амбулаторії центру первинної медико-санітарної допомоги за місцем спостереження дитини або ж у педіатра чи сімейного лікаря, з яким укладено декларацію. Вакцинація дітей та підлітків відбувається:

 

  • для дітей 12 – 13 років – за згодою батьків, відповідно до статті 43 Основ законодавства про охорону здоров’я,

  • для дітей 14 – 17 років – на підставі власного рішення дитини про вакцинацію.

 

У разі втрати карти профілактичних щеплень батькам необхідно звернутися до дільничного педіатра або до сімейного лікаря, з яким укладено декларацію, і  карту профілактичних щеплень буде поновлено.

 

Після цього можна записати дитину та/або прийти з нею до будь-якого пункту чи центру вакцинації та обов’язково взяти із собою на вакцинацію довідку про наявність усіх необхідних щеплень. Адреси та контакти центрів та пунктів можна знайти на vaccination.covid19.gov.ua/list або за тел. 0 800 60 20 19.

 

Якщо дитина не отримала всіх необхідних рутинних щеплень та не має протипоказань до них, то вона має зробити ці щеплення і після цього матиме можливість вакцинуватися проти COVID-19.

 

Особливості вакцинації

Для щеплення дітей 12-13 років обов’язковою є інформована згода (форма №063-2/о)  батьків або опікунів відповідно до статті 43 Основ законодавства про охорону здоров’я.

 

Пацієнти віком від 14 років можуть самостійно звернутися до будь-якого пункту щеплення проти COVID-19 чи центру вакцинації, взявши з собою довідку про наявність усіх необхідних щеплень і вакцинуватися проти COVID-19, при цьому не обов’язково мати декларацію з педіатром чи сімейним лікарем.

 

Необхідно дотримуватися 14-денного інтервалу між введенням вакцин проти COVID-19 та інших інфекційних хвороб, за винятком вакцини проти грипу, яку можна вводити у будь-який час навіть одночасно з антиковідною вакциною в різні руки.

 

Вакцинація дітей з онкопатологією, які перехворіли на COVID-19, має проводитися незалежно від терміну, що минув після перенесеного COVID-19. У разі наявності живої черги в пункті чи центрі вакцинації таким дітям надається пріоритет.

 

Як сформувати COVID-сертифікат

Для коректного формування COVID-сертифікату на підставі вакцинації дитини необхідно:


1. Перевірити коректність внесених персональних даних дитини в електронній системі охорони здоров’я: в медичній картці має бути зазначено РНОКПП (ідентифікаційний код) саме дитини (якщо внесено РНОКПП одного з батьків (опікунів) сертифікат не сформується ні дитині, ні одному з батьків (опікунів)).

 

2. Запис про вакцинацію від COVID-19 має бути внесено коректно.

 

3. Якщо запит на формування сертифікату дитині робить один з батьків (опікунів) саме він має бути зазначений в електронній системі охорони здоров’я як законний представник дитини.

 

Довідково

Вакцина Comirnaty пройшла усі необхідні дослідження для дітей віком 12-17 років, які довели її ефективність та безпечність. Виробник вніс в інструкцію до вакцини зміни, якими дозволено використовувати цю вакцину дітям від 12 років.

 

За даними Центрів з контролю та профілактики захворювань США на середину жовтня, вона на 93% ефективна проти госпіталізації підлітків віком 12-18 років.

 

Наразі вакцина Comirnaty від Pfizer-BioNTech дозволена для використання для дітей від 12 років у більшості країн, що застосовують цей препарат, як-от США, Канада, Австралія, Японія, країни ЄС тощо.

 

 

 

 

 

 

 

© 2018 Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №81". Всі права захищені.