Краще робити новини, ніж розповідати про них

 

Уїнстон Черчілль

 

Вітання переможців

Продовжуємо вітати переможців шкільних, районних міських конкурсів!

 

Ми пишаємось нашими талановитими різнобарвними вихованцями!

 

Розвивайтесь, створюйте щось неймовірно красиве, не втрачайте ентузіазму в творчості, вірте в себе, пишайтеся своїми перемогами та дивуйте всїх оточуючих своєю чудовою творчістю!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дистанційне навчання з 29 березня!!!

 

 

 

 

 

Підсумки конкурсу "Символ року"

 

 

 

 

 

 

 

 

До дня птахів

 

Пернаті – символ свободи, світла і добра в українського народу. Вони приносять на своїх крилах весну, вітаючись зі світом душевною, дзвінкоголосою піснею. Краса пташиної пісні милує слух і зачаровує душу.

 

Відомо, що 1 квітня 1906 року була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. Відтак, починаючи з 1906-го року і донині, цього дня відзначають Міжнародний день птахів, що проходить у рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Він був ухвалений з метою привернення уваги всього людства на проблеми збереження пернатих.

 

За статистикою,  список птахів, що зникли, стрімко поповнюється. На сьогодні він нараховує 160 видів, ще 50% пернатих знаходяться під загрозою зникнення. І від нас із вами залежить їхня доля.

 

Шумна людська діяльність, наша присутність завжди і всюди, господарська діяльність:  розорювання земель, осушування боліт, застосування добрив і отруйно хімікатів, вирубування лісів, викошування (випалювання) трав – примушує птахів покидати свої місця гніздування. А не буде  місця для гнізда – не з’являться і пташенята. Відомо, що через це зникли у нас цілі види.

 

Основна задача школярів - турбуватися про пернатих, прищеплювати любов до них.

 

 

 

 

 

 

 

 

Майбутні першачки завітали до школи!

 

Здається малечі дуже сподобалось!

 

 

 

 

Цікаві уроки в рамках наукового тижня

 

В рамках наукового тижня: 8-А готувався до вивчення соціально-економічної географії світу та в ігровій формі досліджували основні країни-експортери побутових приладів та товарів легкої промисловості, імпорт товарів з України до цих країн.


Зрозуміли значення термінів: експорт, імпорт, торгівельні відносини, світовий ринок, трудові ресурси, промисловий потенціал регіонів.

 

 

 

 

 

Бінарний урок з хімії та географії для того учнів 7х класів "Від молекули до океану".

 

На уроці діти узагальнили та закріпили знання з географії отриманні при вивченні теми «Океани»; закріпили знання з хімії отриманні при вивченні теми «Початкові хімічні поняття, хімічні властивості води. на прикладі океанічної води;поглибили знання про значення води в природі.

 

Учні 8-х класів проводили дослідження кислотності, якості води і вмісту фосфатів.

 

 

 

 

 

 

Безпека життєдіяльності на канікулах