Краще робити новини, ніж розповідати про них

 

Уїнстон Черчілль

 

Фотозвіти про веселі осінні канікули

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хеловін у школі

31.10.2018

 

У кожної країни є свої традиції. Скільки країн – стільки і звичаїв. 31 жовтня відмічають одне з найпопулярніших свят у Великій Британії, в інших країнах Європи, Сполучених Штатах, Японії – Хеловін.


Хеловін святкується в нашій країні відносно недавно, але вже став одним з найулюбленіших свят для дітей і дорослих.


Це свято несподіваних жартів, смішних страшилок, веселих конкурсів. У цей вечір можна веселитися, жартувати, танцювати. Єдине, чого не можна робити – це ображатися.

 

 

 

 

 

 

 

 

Поїздка до Львова

29.10.2018

 

То є Львів, мій колєґа, про нього різне кажуть:
Приезжим из востока Криївку тут покажуть.
То є Львів, моє місто, не з простого тіста,
Ліплений роками – друзями й ворогами.
То є Львів старенький, мудрий, сивий дядько,
Кожному залишить кавалочок на згадку...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пані Калинова-2018

11.10.2018

 

Красуні мали відмінну можливість показати себе, повеселитися з подружками і навчитися чомусь новому! Наші дівчата із задоволенням взяли участь в самих різних конкурсах: демонстрували своє вміння співати, танцювати, готувати - це природнє жіночє бажання подобатися.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конкурс лідерів учнівського самоврядування

19.10.2018

 

"Світ молоді" – програма для лідерів.

 

Марфенко Анастасія представила проект своєї діяльності на розсуд журі Шевченківського району. Її кандидатура пройшла у трійку найкращіх лідерів району.

 

18 квітня Анастасія прийняла участь у міському видборі лідерів у Парламент учнівської молоді міста Дніпра.

 

Вітаємо Настю! Вона з гідністю захистила свій проект  та стала повноправним членом Парламенту.

 

 

Благодійний ярмарок

12.10.2018

 

Благодійний «Покровський ярморок» завершив «Тиждень Покрови».

Різноманіття смаколиків та виробів декоративно-ужиткового мистецтва захоплює кожного відвідувача.

 

 

 

 

Впродовж всього дня учні відвідали майстеркласи з виготовлення пряників, ляльок-мотанок та виробів з глини.

 

 

Козацькими стежками

11.10.2018

 

Мандрували козацькими стежками учні 2-А та 3-Б класів, здійснивши екскурсійні поїздки до містечка майстрів Петриківського розпису – селища Петриківки та козацького хутора  Галушківка. 

 

 

 

 

 

 

 

Відвідали концерт української пісні

10.10.2018

 

Близько 200 учнів школи відвідали концерт української пісні присвячений особливому святу кожного українця – Святу Покрови Пресвятої Богородиці. Діти почули українські пісні у виконанні професіоналів оперного співу  театру Опери та Балету нашого міста.

 

 

Козацькі перегони

09.10.2018

 

Справжню козацьку силу і мужність показали курені молодшої школи прийнявши участь у справжніх козацьких змаганнях«Козацькі перегони». Іх чекали справжні козацькі випробування відбувалися в декілька турів:

1 тур - «Військові маневри»

2 тур - «Спритність та кмітливість»

3 тур - «Забави кашеварів»

4 тур - патисонові витівки "З історії козацтва"

 

 

 

 

Відкриття "Тижня Покрови"

08.10.2018

 

Ось і заступила на наш поріг золоточола осінь. І здається, ніби це знову, вже вкотре, прийшла до нас Прекрасна Діва Марія і знову розкинула над нами свій небесно-синій омофор-покров.

 

Особливе свято Покрови: традиції, звичаї, заборони:

14 жовтня – головний осінній день українців: три свята і над усіма – Покрова Пресвятої Богородиці.

Щороку 14 жовтня православний люд відзначає Покрову Пресвятої Богородиці. У народі свято називають Третьою Пречистою і святкують як велике релігійне, національне та родинне свято. Це свято має службу великих свят із Всенічною, хоч і не належить до 12 великих свят церковного року.

 

Покрова вважається символом заступництва і молитви про спасіння світу від зла, напастей і страждань в усьому світі, але для українців це - особливий день. Бо так чи інакше посприяв появі ще трьох великих свят, знакових для нашого народу.

 

Феномен 14 жовтня

Він полягає в тому, що всі головні свята осені припадають саме на цей день.

 

День українського козацтва має свою цікаву історію і приурочений до свята Покрови Пресвятої Богородиці.

А в 2014 році президент України Петро Порошенко видав указ про офіційне святкування Дня захисника України 14 жовтня, на Покрову.

І вже в березні 2015 року Верховна Рада прийняла відповідний законопроект, і відтак цей день став ще й офіційним вихідним на честь святкування Дня захисника України.

 

А церква цього дня оспівує Матір Божу словами духовної радості:

Ниць благовірні люди, світло празнуєм.

Осяяні твоїм, Божа Матір, приходом

І до Твого звертаючись пречистого образу,

Щиро промовляємо:

Покрий нас чесним Твоїм покровом,

І позбав нас від всякого лиха,

Просячи Сина Твого, Христа - Бога нашого,

Спасти душі наші.

 

 

В школі відбулося урочисте відкриття «Тижня Покрови».

 

 

 

Проводи до лав Збройних сил

09.10.2018

 

Учні школи взяли участь в обласному заході – урочистій відправці юнаків на строкову службу до лав Збройних Сил України.

 

 

 

 

 

Олімпійський урок з олімпійським чемпіоном

08.10.2018

 

Сьогодні до рідної школи завітав Богдан Нікішин – учасник трьох олімпійських ігор, чемпіон світу з фехтування на шпагах.

 

Він провів Олімпійський урок для учнів школи.

 

Це був дуже хвилюючий момент. Адже, Богдан є випускником школи, яку закінчив у далекому вже 1997 році. І 21 рік він не заходив у навчальний заклад, який дав йому путівку у доросле, і велике життя! Для цих дітей він - легенда, приклад, до якого потрібно рости. І ось він – проводить для них урок у тому самому класі, в якому вчився багато років. Богдан Нікішин навіть згадав, за якою саме партою він сидів на уроках.

 

Дуже зворушливою вийшла зустріч нашого славетного олімпійця, який у липні в китайському Усі виборов бронзову медаль чемпіонату світу в особистих змаганнях та за версією НОК України вдруге в кар'єрі став кращим спортсменом місяця, з його класним керівником – вчителем математики Тетяною Павлівною Хацкевич. Спортсмен подарував своєму вчителю квіти та особисті сувеніри.

 

Ну а дітлахам 6-го класу дісталось від Богдана Нікішина незабутнє спілкування. Атмосфера зустрічі була домашньою. "Дніпровський Д'Артаньян" приніс із собою на урок справжню шпагу, маску та власне світову бронзову нагороду. І почалось спілкування. Як це буває майже завжди, потрібно було трохи часу та зусиль, аби діти "розкрились" і почали підтримувати діалог. На початку уроку вчитель показав спеціально підготовлену до зустрічі презентацію про життя та кар'єру спортсмена-випускника школи. Потім сам Нікішин додав інформацію про себе та про фехтування. Ну а далі почались багаточисленні питання-відповіді. Багато питань були доволі цікавими, нестандартними та навіть несподіваними! Але жодне з них не залишилось без відповіді: таким є життєве кредо Богдана Нікішина – щирість, правдивість та позитивність.

 

Була серед дітей й дівчинка, яка довгий час займалась фехтуванням на базі однієї з найкращих спортивних шкіл міста Дніпро – СДЮСШОР №6. Вона особисто знала Нікішина раніше. Тому для неї така зустріч у школі була вдвічі приємною.

 

Після цього кожен мав змогу подивитись, потримати у руках та приміряти спортивну амуніцію фехтувальника та подивитись на медаль чемпіонату світу, зробити фото. А також отримати автографи на подарунках – олімпійських щоденниках, зошитах.

 

Гадаємо, за сьогоднішній Олімпійський урок кожен з учнів отримає лише гарні оцінки, а також позитивні емоції і бажання прийти у будь-яку спортивну секцію! Адже спорт дає не лише навантаження, виснажливі тренування, а ще й можливість подорожей по світу, знайомство із культурами, буттям, історією різних країн та народів, й, звичайно, здорове тіло й дух, нові зустрічі і перемоги на різних змаганнях.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всеукраїнський урок доброти

04.10.2018

 

Школа прийняла участь у  "Всеукраїнському уроці доброти"  та долучилась до встановлення рекорду України – "Наймассовіший урок добра в навчальних закладах проведений впродовж одного дня".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конкурс на кращий щоденник

 

Щоденник успіху – невід’ємний атрибут життя учня.  Розпочався загальношкільний конкурс на кращий щоденник успіху школи. 

 

Учні школи разом з батьками розробляли  єдиний щоденник  класу з емблемою, використовуючи різні техніки. 

 

З нетерпінням чекаємо підсумків!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Засідання методичних об'єднань

26.09.2018

 

На базі нашої школи відбулося засідання методичного об’єднання вчителів фізики і математики Шевченківського району.

 

Теми круглого столу: «Інноваційні аспекти педагогічної системи Василя Сухомлинського в світлі реформи Нової української школи», «Аналіз і перспективи роботи методичних об’єднань району».