Урок до відкриття Тижня Олімпійського руху
15.09.2017
З метою популяризації фізичної культури, спорту, Олімпійського руху та пропаганди здорового способу життя для учнів 5-Б та 9-Б класів був проведений ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК «Олімпійці серед нас. Діти – олімпійська надія України!».
Ще Аристотель, а пізніше Спіноза розглядали самовираження духовних і фізичних здібностей людини як мету її життя. Великий Сократ говорив про гармонію тілесного і духовного, як про істину, що є органічною єдністю розуму, добра, краси та знань. Бачення гармонійного розвитку особистості знайшло своє відображення у визначенні олімпізму, який є життєвою філософією, що звеличує та об’єднує в гармонійне ціле якості тіла, волі й розуму. Поєднуючи спорт з культурою та освітою, олімпізм прагне створити такий спосіб життя, який базувався б на радощах, здобутих через зусилля, освітніх цінностях доброго прикладу та повазі універсальних етичних принципів.
Сучасна шкільна освіта в Україні спрямована на створення умов для розвитку і самореалізації кожної особистості, виховання покоління, здатного вчитись протягом усього життя, створювати і розвивати цінності громадянського суспільства.
Організатори заходу: Хацкевич Тетяна Павлівна, Семенова Юлія Євгенівна.
Подяка батькам за молодих спортсменів!




Тиждень Олімпійського руху в Україні
11.09.2017-15.09.2017
Вічний рух існує. Вічний рух – це спорт
П’єр де Кубертен
У вересні з початком занять в школах відкривається і Олімпійський тиждень.
Олімпійський тиждень - це всеукраїнський спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.
Організатором Олімпійського тижня виступає Національний олімпійський комітет України.
Наша школа також має свої олімпійські традиції та досягнення. Це й випускники попередніх років:
І сьогодні скільки юних, спортивних і завзятих в нашій школі!
Майбутні олімпійські чемпіони пройшли парадом і продемонстрували свої трофеї – нагороди за перемоги в районних, міських, обласних, міжнародних змаганнях з фехтування, з греблі та різних видів єдиноборств: тхеквандо, карате, дзюдо, вільної боротьби, спортивних танців.
Вище! Сильніше! Швидше!
Бажаємо нових перемог!
Ви – гордість не тільки школи! Ви – гордість країни!
Веселий квест учнів 5-Б класу до Дня міста!
14.09.2017
Дніпровські фонтани налічують близько десятка різновидів. Вони розкидані по всьому місту і створюють справжню казку з веселок, крапельок і струменів. Крім того, деякі фонтани можна розглядати і як скульптури.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Підведено підсумки конкурсу "КОЛОСОК-весняний"
14.09.2017
Вчасно посіяне – рясно вродить!
Саме терплячість та посидючість допомогли нашим школярам похизуватися власними знаннями на міжнародному інтерактивному конкурсі "Колосок – ВЕСНЯНИЙ».

Щира подяка вчителям маленьких розумників: Чикиньовій Вікторії Вікторівні та Дачковській Ларисі Олександрівні! Творчого натхнення у вихованні першокласників! Впевнені, що нова команда стане гідною заміною випускникам початкової школи!
Організатори міжнародного природничого конкурсу "КОЛОСОК" висловили подяку вчителям школи та учасникам конкурсу.
Нова ера українського кіно
12.09.2017

Учні 9-Б класу відвідали безкоштовний кінопоказ нового українського фільму "Червоний". Переглянути картину зможуть близько 1200 школярів з інших навчальних закладів Дніпра. Таку можливість їм подарував народний депутат Андрій Денисенко.
Фільм розповідає про повстання українців у таборі ГУЛАГу після Другої світової війни. Головні герої картини - українці, які вели боротьбу у ворогуючих арміях.
Режисером фільму став відомий грузинський митець Заза Буадзе, який вже кілька років працює в Україні. Сценарій до фільму написав сам автор книги Андрій Кокотюха.
Картину знімали на одній із закинутих шахт Кривого Рогу, неподалік урвища "Провал СРСР". Там знімальна група з нуля побудувала справжній концтабір. Окрім того, зйомки відбувались в Одесі та неподалік від Луцька.
Головну роль у фільмі зіграв Микола Береза. Актор побудував досить успішну театральну кар’єру, став директором театру імені Леся Курбаса у Львові та водночас знімався в низці українських фільмів.
Музику до фільму написав італійський композитор Франко Еко. Він самотужки записав усі саундтреки до "Червоного".
Це - історія про перемоги українців. Сльози, туга, слабкості - відсутні у фільмі. Натомість - сила, успіх, незламність.
День Батька
12.09.2017

День міста
09.09.2017
 |
Святкування Дня міста Дніпро проводиться з 70-х років XX століття, а в 2001 році був прийнятий Статут міста, яким затверджена офіційна дата проведення цього Дня - друга неділя вересня. У цей день проводяться різні святкові заходи по всьому місту.
Місце, на якому знаходиться нинішній Дніпро, з давніх-давен було досить сприятливим для проживання.
|
Історична справка
На території міста і найближчих околиць археологами були відкриті стоянки людини епохи кам’яного віку (40-16 тис. років. до н. е.), неолітичних мисливців, кочівників: кіммерійців, скіфів, сарматів (II тис. до н.е. - початку I тис. н.е.). Вже з тих незапам’ятних часів існував зв’язок по Дніпру і Чорному морю зі Східним Середземномор `ям. У III-IV століттях за 40 км на південь від Дніпро (зараз с. Башмачка) знаходився один з центрів Готської імперії, а, за деякими версіями, і її столиця, Данпрстадт. Існували поселення і в межах міста. Потім через край пройшли войовничі орди гунів, аварів, булгар, мадярів ...
У 1776 році на річці Кільчень при впадінні її в Самару було засновано нове губернське місто - Катеринослав. Однак, зважаючи на невдале географічне розташування на болотистій місцевості і, як наслідок, частих повеней і хвороб серед населення, яке встигло досягти декількох тисяч чоловік, проіснувало місто тут лише кілька років.
Офіційно місто було засновано під час візиту Катерини Другої, яка заклала перший камінь у будівництво Преображенського собору 9 травня 1787 року. Колишній Катеринослав на Кільчені був залишений в ранзі центру повіту і незабаром «переведений» на місце сучасного Новомосковська, на той час - село Новоселиця.
У 1796 році Катеринослав за указом нового імператора Павла було перейменовано на Новоросійськ.
В 1802 році імператор Олександр I повернув місту стару назву - Катеринослав.
У 1918-1919 роках місто мало офіційну назву Січеслав. У липні 1926 було перейменоване на Дніпропетровськ - завдяки розташуванню на річці Дніпро та на честь одного з діячів комуністичного руху Григорія Петровського, який починав трудову та революційну діяльність у Дніпропетровську. Наприкінці 1920 - 1930-х рр.. Дніпропетровськ перетворився на основну базу металургійної промисловості Півдня СРСР.
У травні 2016 згідно виконання закону про декомунізацію, місто змінило назву на Дніпро.
Міста обласного значення Дніпропетровської області: м.Вільногірськ, м.Каменске (Дніпродзержинськ), м.Жовті Води, м.Кривий Ріг, м.Марганець, м.Нікополь, м.Новомосковськ, м.Орджонікідзе, м.Павлоград, м.Першотравенськ, м.Синельникове, м.Тернівка.
Міста районного значення Дніпропетровської області: м.Апостолово, м.Верхівцеве, м.Верхньодніпровськ, м.Зеленодольськ, м.Перещепине, м.Підгородне, м.П’ятихатки.
В 2017 році День міста Дніпро припадає на 10 вересня.
Близько 7 тисяч людей карнавальною ходою розпочали святкування Дня міста

У карнавальних костюмах, національних строях, з кульками і прапорцями дніпряни пройшли 3-кілометрову відстань від площі Героїв Майдану до Фестивального причалу.
Всього учасники карнавалу сформували 35 колон, зокрема з учасників військових оркестрів різних міст, байкерських клубів, а також колони ретроавтомобілів. У ході під музику і танці взяли участь митці, спортсмени, вихованців художніх шкіл, «живі скульптури».
І, звичайно, активну участь приймали в цьому заході учні школи, а саме 7-А клас.

|
На Фестивальному причалі, фінішувавши, діти провели флешмоб. Вони вишикувалися у великий за розмірами напис «I love Dnipro».
Тут активно приймали участь учні 6-А класу.
|
|
|
А на фестивалі «Самар-Дніпро-фест» дніпрянам показали, який вигляд мали реєстрові козаки часів Богдана Хмельницького та як вони таборувалися в походах.
Гості фестивалю, а також учні 9-А та 11-А класів, могли побачити, в чому ходили козаки, яка в них була зброя, яким чином встановлювалися намети, та як саме облаштовувався табір.
Лицарі показали свої уміння битися на мечах та сокирах та продемонстрували усім справжню театралізовану виставу з "хеппі-ендом". Гості фестивалю були вражені натхненністю реконструкторів та динамічністю подій. У реконструкції середньовічної битви загалом взяли участь близько 50 лицарів у обладунках, легких піхотинців та дівчат.

Відкриття медіатеки
01.09.2017
На базі нашої школи відкрилася медіатека для дітей з особливими навчальними потребами, одна з 25, відкритих у місті.
Шкільна медіатека – бібліотека нового зразка – це складова частина трирічного науково-педагогічного експерименту.
Приміщення має сучасний комфортний дизайн та надаватиме широкий спектр послуг. Оновлена бібліотека буде обладнана комп’ютерами з доступом до мережі Інтернет, матиме принтер, ксерокс, а також зручний інтерактивний простір.
Сучасна бібліотека має стати простором для реалізації освітніх можливостей кожної дитини, враховувати її індивідуальні особливості.


Тематичний урок
01.09.2017
МИ – ЄВРОПЕЙЦІ: РЕАЛЬНІСТЬ ТА ПЕРСПЕКТИВИ.
ВИВЧАЙ ЄВРОПУ – ЗМІНЮЙ УКРАЇНУ –
КРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!
Україна, маючи великий природний, економічний, культурний, інтелектуальний потенціал, спроможна посісти належне місце серед народів Європи і світу в цілому.
Кожен повинен пам’ятати, що настав час, коли все залежить від спільної взаємодії та співпраці громадян держави Україна – дорослих і молоді.
Майбутнє залежить від кожного з нас!

Учні п’ятих класів на класній годині сплели свій вінок-оберіг для України. Вінок добра, вінок любові до України.
Ми всі хочемо бачити нашу Батьківщину сильною, багатою, славетною й квітучою. Ми пишаємося своєю країною, молимося за щасливе майбутнє.




Перший дзвоник нового 2017-2018 навчального року
01.09.2017
Продзвеніла веселкова карусель теплого літа, а ми знову зібрались у рідному колі.
1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! Щиро вітаємо з Днем Знань! Саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. Особливі вітання , нашим дорогим першокласникам - ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Тепер наш великий світ шкільного життя належить і ВАМ! Нехай цей навчальний рік буде результативним для кожного!!! Зі святом!






Вітаємо нашу ученицю!

|