Сегодня

 

 

 

 

 

 

 

 

За чисте довкілля

19.10.2017

 

Фоторепортаж з місця події.

 

 

 

 

 

 

"Півгодинки на цікавинки"

19.10.2017

 

Учні 3-А класу разом з класним керівником Малашевич Світланою Макарівною брали участь у районному конкурсі «Півгодинки на цікавинки», де на них чекали чотири творчі локації: «Веселкова акварель», «Азбука нашого міста», «Величенькі і маленькі», «Символи та обереги України»  і посіли почесне друге місце.


Так тримати!

 

 

 

 

 

 

Наші спортсмени на міжнародномі рівні

17.10.2017

 

Учень  4-А класу Завалій Акім у міжнародному конкурсі з ТХЕКВОНДО  ВТФ в Словенії посів І місце серед юнаків 2008-2009 р.н.


У чемпіонаті  України 2017 року з ТХЕКВОНДО  ВТФ серед молодших юнаків зайняв ІІІ місце.


У спортивному доробку юного спортсмена більше 40 медалей обласного, всеукраїнського, міжнародних рівнів.


Бажаємо подальших спортивних успіхів!

 

 

 

 

 

До дня Козацтва

13.10.2017

 

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.


Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. А на Січі запорозькі козаки збудували церкву на честь Покрова Богородиці з її іконою. І, до речі, саме у цей день, козаки збирали Велику раду, на котрій обирали гетьмана й визначалися з подальшими військовими планами.


Після зруйнування Катериною ІІ Запорозької Січі, козаки, ідучи за Дунай, несли з собою ікону Покрови Пресвятої Богородиці.


Цікаво, що козаки настільки глибоко й щиро шанували образ Покрови Божої Матері, вірили у її силу й урочисто святкували цей день, що у народі закріпилася й друга назва свята – Козацька Покрова.

 

Певно, не знайдеться в Україні людини, яка б не знала про козаків. Про них складено безліч творів, книжок і фільмів. Про козацький рід співається й у нашому державному гімні. Образ сміливого парубка, котрий захищає честь та волю нашого народу, міцно закарбувався у пам’яті поколінь. Тож, козак в українській культурі – звитяжний воїн, озброєний захисник Вітчизни, що боронить віру, гідність та звичаї усього нашого народу.


До Дня захисника України учні 9-Б класу відвідали Комунальний культурницький заклад «Дніпровський будинок  мистецтв», де мали унікальну можливість переглянути реконструйовану стрічку ще німого кіно, знятого на початку минулого століття, режисера Данила Сахненка «Запорозька Січ». Цей перегляд був дуже цікавим з огляду розуміння того, як раніше сприймались окремі історичні питання, і які технічні можливості були у попередніх поколінь для втілення творчих задумів. Дякуємо адміністрації  і творчому колективу «Дніпровського будинку мистецтв» за можливість відчути живу історію!

 

 

 

Також маленьку подорож до Будинку Мистецтв, присвячену Дню козацтва, здійснили учні 5-А класу. Вони ознайомились з виставочною композицією  Тамари Макаренко "Створено з любов'ю" та персональною ювілейною виставкою Людмили Бочулене, яка нараховує біля 40 гобеленів і оригінальних панно.

 

Завершився захід переглядом відео сюжету про звичаї та побут козацтва.

 

Тиждень до дня захисника України

13.10.2017

 

В приміщенні бібліотеки оформлена тематична виставка «Славна сторінка в історії українського народу».

 

 

 

Завершився тиждень святом «Ми - козацького роду діти». Було весело і цікаво, діти отримали велике натхнення від свята і дізналися ще більше про козаків.

 

 

 

Майбутні козаки повинні бути сильними та витривалими, тому протягом тижня учні старших класів проводили тематичну зарядку для учнів початкової школи.

 

 

 

День Учителя

29.09.2017

 

Учитель для школи — це те ж саме, що сонце для всесвіту. Він джерело тієї сили, яка надає руху всій машині. Остання заіржавіє у мертвому заціпенінні, якщо він не зуміє вдихнути в неї життя і рух… (А. Дістєрвег).

 

Зі святом, дорогі колеги!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цікава екскурсія 4-Б класу

27.09.2017

 

Хортиця ‒ найбільший острів на Дніпрі. У 2007 році був обраний одним з «Семи чудес України». Північна частина Хортиці ‒ найбільш популярна серед відвідувачів заповідника. Тут зосереджено безліч цікавих туристичних об'єктів. Учні 4-Б класу відвідали цей унікальний природний та історичний комплекс.

 

Вони стали глядачами кінного театру «Січові стрільці», відвідали корчму, де смачно пообідали. Та, звісно, не змогли пропустити лавку з сувенірами.

 

 

 

 

 

 

 

А ще викували собі монетку на згадку.

 

 

 

 

 

Відвідали Новомосковськ

27.09.2017

 

Учні 5-х і 6-х побували в Новомосковську, де під час екскурсії ознайомились з найвизначнішими історичними пам’ятниками новомосковщини, а саме:

 

- Свято-Троїцький кафедральний собор ‒ єдиний в світі дев'ятиглавий хрестово-купольний храм. Зараз його охороняє ЮНЕСКО;

- Самарський Пустинно-Миколаївський монастир. 

 

Саме вони є пам'ятниками героїчного минулого та символом духовності українського народу. 

 

Крім того поспілкувалися з живою природою: відвідали зоопарк на турбазі «Три ведмеді». А ще були спортивні змагання, козацька каша, веселі розваги.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

День Миру

21.09.2017

 

 

Ми за те, щоб мир був на землі

Для усіх дітей на цілім світі!

 

В Міжнародний день миру в школі учні та вчителі приєдналися до акції «Моя листівка з побажанням миру».

 

 


 

Проведені класні години «Разом заради миру».

 

 


 

Учні 5-х та 6-х класів приєдналися до флешмобу «І дорослі і малі прагнуть миру на землі»,

проведені екскурсії по місту де вчителі разом з дітьми провели бесіди задля збереження спокою та добробуту в місті, країні, у світі.

 

 

 


 

 

Цікавими були рухливі перерви для учнів початкових класів до Дня миру.

 

 

 

День іменинника в 1-Б класі

20.09.2017

 

Фотозвіт про святкування Дня іменинника.

 

Було не тільки весело, але і дуже цікаво. Первачки були в захопленні першим дотиком до шкільних наук.