Сегодня

 

Новое на сайте

 

 

 

 

 

 

Лучше делать новости, чем рассказывать о них

 

Уинстон Черчилль

 

До уваги батьків та учнів!

 

Для успішного вивчення предмету "Світова література" в наступному навчальному році і щоб допомогти учням в пошуку необхідних книжок нижче ми розмістили посилання на електронні варіанти необхідної літератури для учнів 5-9 класів.

 

Ці книжки ми розмістили на електронному сервісі Google Диск і для їх використання ви можете застосувати один з варіантів в залежності від можливостей вашого комп'ютера, можливостей вашої лінії Інтернет, встановленого на вашому комп'ютері браузера, вашого бажання:

 

  • скачати книжки по одній або одним архівом в папку на комп'ютері;
  • читати безпосередньо з Інтернета;
  • завантажити в електронну книжку;
  • роздрукувати на папері.

 

Файли зберігаються у форматах Word 2010, Adobe Reader, fb2, архіви.

 

Там же знаходяться завдання з фізики та математики для повторення для учнів, що перейшли до 7 класу.

 

 

Перейти до бібліотеки >>>

 

 

Відкриття пришкільного табору відпочинку "Барвінок"

01.06.2017

 

Щороку під час літніх канікул гостинно відкриває свої двері пришкільний оздоровчий табір «Барвінок».

 

Наших відпочивальників чекають веселі конкурси та спортивні змагання, пізнавальні вікторини та екскурсії, туристичні походи, гуртки англійської та французької мов, «Азбука почуттів» та «Міфи та легенди давнини», насичена театральна програма.

 

Адже ми – школа креативного інтелекту: відпочиваючи – пізнаємо, пізнаючи – розвиваємось!

 

 

 

 

 

Бал "Ранковий випускний" в 4-Б класі

25.05.2017

 

Початковій школі - «До побачення»,
Здрастуй, 5 клас!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ми сумуємо, ми всплакнем, розлучаючись,
Згадуючи щасливі дні,
Як прийшли ми сюди малюками
І якими від вас ми пішли.
До побачення, До нових зустрічей!

 

 

Останній дзвоник 2016-2017 навчального року

 

Від щирого серця вітаємо всіх з Днем останнього дзвоника! Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче.


На святі прозвучали слова подяки вчителям за самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які вони віддавали своїм вихованцям.


Адміністрація сайту Вітає усіх з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

Бажаємо нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

 

 

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!


Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!


Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень.


Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.


Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій. 


Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

День вишиванки

18.05.2017

Вся шкільна родина взяла участь у Всеукраїнській акції “День вишиванки”. День вишиванки – свято національної єдності. День, коли українці всього світу одягають вишиванку.  Ця акція започаткована дев’ять років тому. Вона закликає зберігати українські цінності та популяризувати їх серед молоді та населення загалом. Нині свято набуває особливого змісту, адже демонструє, що українці – незламні духом, готові захищати свою країну, культуру та історію.


Про вишиту сорочку можна говорити багато. Зараз у нас відроджується традиція одягати на свято вишивану сорочку, і не лише на свято.  Вишивана сорочка була, є і буде оберегом для кожного з вас, адже в ній – тепло рук рідної вам людини, в її орнаменті не просто хрестики, а символи, що оберігають вас, в ній – сила, тепло, життя.


У закладі проведено інформаційно-пізнавальні бесіди «Вишиванка – символ Батьківщини»,  літературні читання «Чарівна краса вишиванки», організовано виставку творчих робіт учнів «Вишивана Україна».


Ми впевнені, що в невичерпній скарбниці духовної культури нашого народу буде і надалі розвиватися винятково важлива її частина – вишиванка, адже з нею пов'язана вся багатовікова історія українського народу, його творчі пошуки, радість і горе, його перемоги і поразки, сподівання на майбутнє, адже вишиванка - це духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук. Це – оберіг.

 

 

 

Багато зусиль для відродження українських традицій прикладає вчитель праці та технологій Чех Н.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тиждень безпеки дорожнього руху

В межах тижня безпеки дорожнього руху в школі пройшли заходи, які знову нагадали учням та батькам правила безпечної дороги до школи та правила поведінки на дорогах.

 

Нагадуємо також, що на нашому сайті створено цілий розділ, присвячений цьому питанню.

 

Шановні батьки та учні! Зверніть увагу на це важливе питання!

 

Зайдіть в розділ "БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ".

 

 

 

 

 

 

 

День Європи

12.05.2017

 

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.


Для ознайомлення шкільної молоді з європейськими цінностями та традиціями, спонукання дітей до висловлювання власної думки через творчість про європейське майбутнє пройшов конкурс презентацій «Україна серед європейських держав».     

  
Участь у створенні  презентацій взяли учні 7-8 класів. Учасники конкурсу мали чудову нагоду передати своє бачення Європейського Союзу, його географію, створення та культуру. У своїх роботах діти відтворили елементи політичного символу та атрибуту Європейського Союзу - синій прапор, на якому зображено коло золотих зірок.


До відзначення  Дня Європи залучилася шкільна бібліотека. У бібліотеці організовано тематичну книжкову виставку «Європа – наш спільний дім».


Особлива увага надавалася інформаційно-роз’яснювальній роботі Дня Європи в Україні.  Проведена лекція на тему: «Україна і Європа Єдині», дискусія «Чи знаємо ми Європу».


Учні початкових класів малювали малюнки на тему:  «Україна – держава Європейська».


Отож, школярі зробили ще один крок до пізнання європейських країн, до усвідомлення необхідності європейської інтеграції нашої держави.

 

 

 

 

 

Участь учнів  у урочистій церемонії підняття великих прапорів України та ЄС з нагоди Дня Європи.

 

Вітаємо з перемогою!

 

В обласних змаганнях по лазерним боям перемогла команда 5-А класу нашої школи у складі: Хозяєнко Ярослав, Киба Олександр, Серебряков Олег, Мусель Іван, Бараненко Владислав.

 

Молодці! Вітаємо!

 

 


Затверджено розклад ДПА 2017

 

 

Розклад проведення державної підсумкової атестації
в комунальному закладі освіти «Середня загальноосвітня школа №81»
у 2016-2017 навчальному році

 

Клас

Предмет

Дата

Форма

Час

Кабінет

4-А

Літературне читання

11.05.2016

Контрольна робота

9.25

10

Математика

16.05.2016

Контрольна робота

Українська мова

18.05.2016

Контрольна робота

4-Б

Літературне читання

11.05.2016

Контрольна робота

9.25

15

Математика

16.05.2016

Контрольна робота

Українська мова

18.05.2016

Контрольна робота

9-А

Українська мова

01.06.2016

Письмова форма

8.30

31

Математика

05.06.2016

Письмова форма

8.30

27

Українська література

08.06.2016

Письмова форма

8.30

31

 

 

Відкриття шкільного музею

До Міжнародного Дня пам’яті та примирення в нашій школі відкрилась музейна експозиція «Особистість у дзеркалі історії», присвячена бойовому та життєвому шляхові Савчена Віталія Матвійовича - учасника штурму Рейхстагу, дослідника маловідомих сторінок війни проти нацистської Німеччини.

 

Тільки той, хто пам’ятає минуле – вартий майбутнього!

 

 

 

 

 

 

Історія ‒ це наука про людину, про минуле людства, а не про речі або явища. Ми зібрали матеріали та особисті речі Савчена Віталія Матвійович та створили музейну експозицію, котра  дає можливість зрозуміти світогляд ветерана, побачити його життєвий шлях.


Для учнів ХХІ століття подібна виставка – надзвичайно важлива, оскільки сприяє формуванню духовності, емоційному сприйняттю історичних подій, усвідомленню безперервності історії, посилює зв'язок з минулим.

Війна через погляд і долю людини….

 

Савчен В.М. у 16 років добровольцем пішов на фронт, від Сталінграда до Берліна - рядовий, потім – сержант, отримав багато уроків людяності і жорстокості, відваги і зради, взаємодопомоги і братерської дружби на все життя.

Музейна експозиція знайомить з мемуарами героя, особистими документами, фотографіями.  Тут також є дипломна робота Савчена В.М., присвячена бойовому шляху 150-ї стрілецької Ідрицько-Берлінської ордена Кутузова II ступеню дивізії, речі, які відображають особистість і час, якому вони належать, усні джерела, записані учнями, коли ветеран відповідав на їхні запитання під час зустрічей. Діти старших класів ще пам’ятають це спілкування. Коли Савчен В.М. захворів, учні школи писали листи ветерану, він зберіг їх як найцінніші речі, разом з фотографіями, книгами з автографами авторів, орденами та медалями.

Вивчаючі ці джерела, які є втіленням соціально-культурних орієнтирів, діти шукають відповідь на питання: як могли люди виживати і зберігати гідність в екстремальних умовах окупації, війни, голоду, повоєнної руїни.

Вчителі та учні об’єднались  з метою засвоїти ці уроки історії.

 

 

 

 

 

 

Фотозвіти про заходи до Дня примирення та пім'яті

 

Привітання учнями 4-Б класу ветерана Садовського Кіма Борисовича.

 

 

 

Покладання квітів до пам’ятника І. Федорову учнями 5-Б, 7-А та 10-А класів до Дня пам’яті та примирення та до 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

 

 

 

Покладання квітів учнями 11-А класу до пам’ятника  І. Федорову.

 

 

 

Класна година у 8-Б

26.04.2017

 

 

Чорнобильський вітер по душах мете
Чорнобильський пил на роки опадає.
Годинник життя безупинно іде,
...Лиш пам'ять усе пам'ятає.

 

Більш трьох десятиліть тому слово «Чорнобиль» обпекло серця мільйонів українців і з того часу з цим словом асоціюється скорбота, печаль, біль і туга за тими, хто вступив у двобій із неконтрольованим мирним атомом. 


Чорнобильська аварія стала найбільшою техногенною катастрофою в історії цивільної ядерної енергетики XX століття.

 

 

 

 

 

КОЛОСОК весняний - 2017